Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Ssaki szpitalne – SKLEP AMAROS

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Ssaki szpitalne – SKLEP AMAROS 2 months 2 weeks ago #73407

  • ofote
  • ofote's Avatar
  • OFFLINE
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Fotele ginekologiczne – www.aparat-ekg.amaros.com.pl - http://www.aparat-ekg.amaros.com.pl
SPRZEDAJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty USG i Spirometry oraz Holtery ciśnienia, Aparaty AMBU a także Sprzęt medyczny: Wózki do przewożenia chorych i Wózki do przewozu zwłok a także Lampy operacyjne, Fotele do pobierania krwii oraz Szafy medyczne – Zapraszamy

http://www.fotel-ginekologiczny.amaros.com.pl/
http://www.kardiomonitory.amaros.com.pl/
http://www.lozko-szpitalne.amaros.com.pl/
Sklep Medyczny AMAROS Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt rehabilitacyjny. Szeroki asortyment urządzeń do całosciowego wyposażenia przychodni oraz prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny konieczne do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

http://www.med.amaros.com.pl/
http://aparaty-ekg.branza.com.pl/
http://ssaki-medyczne.branza.com.pl/
Badanie to popularnie nazywane jest holterem ciśnieniowym, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody całodobowego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego uzyskiwania zapisu EKG.
Holter ciśnienia, choć jest badaniem nieinwazyjnym, to jednak z uwagi na czasochłonność, ograniczoną dostępność i pewną niedogodność dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w określonych sytuacjach. Technika badania jest podobna jak w przypadku automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przychwycony do paska dokonuje badań wielokrotnie w ciągu doby (zwykle co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://kardiomonitory.branza.com.pl/
http://aparat-ekg.cloe.com.pl/
http://med.cloe.com.pl/
SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA SP-04

Mamyduży wybór szafek w konkurecyjnej cenie.Ceny naszych szafek są jedne z lepszych na krajowym rynku.Jeśli szukaszprzystępnego cennika na szaki przyłóżkowe, zapraszamy. Opisywana szafka przyłóżkowa która wychodzi naprzeciw potrzebom branży Medycznej. Wygoda pacjenta jest dla nas ważna. Produkt posiadający multum udogodnień.

Szafka wykonana z płyty meblowej. Skierowana jest do Zaopatrzenia sal w placówkach opieki długoterminowej jak i w domu.
Szafka wykonana z płyty meblowej.

http://medical.cloe.com.pl/
http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
http://ssak-medyczny.cloe.com.pl/
Dzięki autoryzacji naszych serwisów, jesteśmy doceniani przez producentów aparatury medycznej, co daje Państwu pewność niezawodnej obsługi. Od ponad 25 lat dbają o jakość wykonywanych przez nas prac serwisowych w terenie. Zajmujemy się naprawą szerokiej gamy aparatury medycznej w szpitalach, ośrodkach zdrowia, ośrodkach chirurgii, przychodniach zdrowia (także weterynaryjnych), oddziałach stomatologicznych i fizjoterapeutycznych. Nasz system wyposażony jest w kalibrowane testery medyczne potrzebne do przeprowadzenia rzetelnych kontroli i napraw sprzętu medycznego. Każdy z naszych klientów otrzymuje fachową obsługę i doradztwo - od szpitali publicznych do praktyk prywatnych a liczne usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, aby zawrzeć współpracę.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.055 seconds